Garmin vivofit jr 2 | Captain America

Çocuklar için Captain America Aktivite Takip Cihazı

  • Çocuklar için Captain America temalı, yüzme dostu aktivite takip cihazı¹
  • Kid-tough ayarlanabilir bant, kişiselleştirilebilir renkli ekran ve 1+ yıl pil ömrü²; yeniden şarj etmeye gerek yok
  • Ebeveynler için ev işi yönetimi ve plan uyarı araçlarını içeren, ücretsiz mobil uygulama ile senkronizasyon³
  • Çocuklar Ultron’s Revenge macerasına katılır: 60 dakikalık günlük aktivite hedeflerine ulaşarak Marvel Avengers Görevi hikaye uygulaması maceraları
  • Adımları, uykuyu ve 60 dakikalık günlük tavsiye edilen aktiviteyi takip eder¹
  • Ayarlanabilir bant (tokalı) çevrelemede 130-175 mm ölçüde bileğe rahat şekilde uyar, daha küçük beden için esnek bandı tercih edin

Her çocuk, bileğinde Captain America vivofit jr 2 varken bir kahraman olma gücüne sahiptir. Bu yüzme dostu etkinlik takip cihazı oyun süresince ve 1+ yıllık pil ömrü ile yeteri kadar dayanıklıdır, yeniden şarj etmek için durmaya gerek yoktur. Çocuklar Captain America ve Avengers karakterleri özelliğine sahip uygulama maceralarını yaşarken, ebeveynler ev işlerini ve ödülleri ebeveyn kontrollü mobil uygulamadan yönetebilirler.

vivofit jr 2 star wars

Şık ve Sağlam

Captain America'nın kalkanı kadar sağlam vivofit jr. 2 kişiselleştirilebilir renkli ekran ve rahat banda sahiptir. Çocuklar Captain America gururlarını gösterebilir ve teneffüsten futbola, banyo vakti sırasında ve hatta yatakta her yerde kullanılabilir. Kullanıcı tarafından değiştirilebilir pil yeniden şarj gerektirmeden bir yıldan uzun süre dayanır.

Ultron’s Revenge Macerasına Katıl: Bir Marvel Avengers Görevi

Avengers toplandı! Çocuklar her gün 60 dakikalık aktivite hedeflerine ulaştıklarında uygulamadan yeni maceralar çıkarır, bu da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya teşvik eder. Onların yardımcısı olarak küçük kahramanınız, Yüzbaşı Amerika ve Avengers'in yanında New York'taki uygulama maceralarına girer ve Ultron'u yenmeye çalışır. Tony Stark'ın laboratuarında yenilmez Iron Man ile tanışın, Thor'un yaramaz Loki'yi yakalamasına yardım edin ve Black Widow'a çok gizli S.H.I.E.L.D'de eşlik edin.

vivofit jr 2 Captain America

Ebeveyne Ait Kişisel Asistanınız

Ebeveynler ücretsiz mobil uygulamayı kullanarak vivofit jr. 2 aktivite takip cihazını yönetebilir. Ebeveynler uyumlu Apple® ve Android™ cihazlarıyla senkronize² ettikten sonra aktiviteyi¹, sorumlulukları, uykuyu ve dahasını görebilir. Uygulama üzerinden birden fazla çocuk için profiller ekleyebilir ve her bir çocuğun adımlarını, uykusunu, günlük aktivitesini ve görev verilerini mobil cihazınızla senkronize olduğunda³ görebilirsiniz. Tüm aileyi günlük adım yarışına davet edin, görevler ve ev işleri verin, sanal madeni para ile ödül belirleyin ve çocukların ne kadar sanal paraya sahip olduğunu öğrenin. Bu uygulama içi madeni paralar çocuklarınız tarafından kararlaştırılmış ödüller için kullanılabilir. Tümü cihazınızdan kontrol edilir.

vivofit jr 2 Captain America

Ödüller, Hatırlatıcılar ve Sorumluluklar

Çocuklar ev işlerinin ne kadar eğlenceli ve yapmaya değer olduğunu görecek. vivofit jr. 2 ile ebeveynler akıllı telefon uygulamasından ev işleri verir ve uyarıları planlar, ayrıca çocukların bantları yapacakları yeni işleri onlara gösterir. Bunlar haftalık veya hatta günlük tekrarlamak üzere kurulabilir; hatırlatıcılara ihtiyacı olan çocuklar için harika. Kaytaran çocuklarınız için ebeveyn uygulamasında uyarılar planlayın böylece vivofit jr. 2 onlara ev ödevlerini bitirmelerini, dişlerini fırçalamalarını ve dahasını hatırlatsın. Uyarı bir ikon ile onlara ne yapmaları gerektiğini hatırlatacak. Sonrasında çocuğunuz cihaz üzerinde görev zamanlayıcısını başlatabilir, böylece yapmaları gerektiği şeyin ne kadar kaldığını bilirler.

vivofit jr 2 Captain America

Dostça Adım Mücadeleleri

Dostluk mücadelesi okul bahçesine ve arka bahçeye taşınıyor. Toe-to-Toe™ adım mücadeleleri çocukların birbirlerine meydan okumak için yakındaki arkadaşlarıyla (birebir mücadele), hatta zamanlı adım yarışları için kendileriyle eşleşmelerini sağlar. Tamamlandığında mücadele boyunca ki toplam adım sayılarını görür ve arkadaşlarını geçip geçmediklerini veya kendi kişisel en iyi derecelerini yenip yenmediklerini öğrenirler. Tümü sadece el bileğinden kontrol edilir. Çocuklarınızın adım yarışına meydan okuması için Connect IQ™ uygulamasını uyumlu bir cihaza indirin.

Çok Daha Fazla Eğlence

vivofit jr. 2 çocuklarınızın daha fazla aktiviteye katılmasını ve birçok uygulama macerasına atılmasını sağlar. Yeni maceralar dünyasına açılmak için tüm ihtiyaçları olan yeni bir bant. Bir sonraki ne olacak? Aktiviteyi takip etmek ve gerçek bir kahraman gibi, bir Marvel Avengers temalı bant ile heyecan verici mobil maceralarla mücadele etmek? Ya da çocuğunuz şık Minnie Mouse bandıyla havasını yapacak ve sihirli uygulama maceralarında yer alacak? Çocuğunuza kalmış.

vivofit jr 2 Captain America

© 2017 MARVEL

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka Garmın
Beden 47
Barkod 753759187033
Ürün Kodu 30-010-01909-12
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
Baytekin
Sending ...
Back to Top