Doğal Sinek Kovucu Sprey 100 ml

Halare
Özel fiyat ₺492,72 Normal fiyat ₺703,89
-30%
Ürünün Tüm Özelliklerini İncele

NE AMAÇLA KULLANMALIYIM?
Özellikle yaz aylarında rahatsızlık veren sivrisineklere karşı doğal yollarla ve onlara da zarar vermeden korunma sağlamak için.
Doğal bitki suları ve yağlarla hazırlanmış Sivrisinek Kovucu Sprey, sivrisinekleri bulunduğunuz ortamdan kaçırmak için sinek ve haşerelerin en sevmediği kokularla formüle edilmiştir.

KULLANIM ŞEKLİ
Sineklerden korunmak amacıyla 2 saat ara ile vücudun sivrisinekten korunacak bölümlerine uygulayınız. 2 yaş sonrası için kullanımı uygundur.
Kullanmadan önce mutlaka şişeyi çalkalayınız.

UYARILAR:
Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Hamilelikte doktorunuza danışınız. Göz ile temasından kaçınınız, temas halinde bol su ile yıkayınız. Güneş ışığı görmeyen serin ve kuru bir ortamda ağzı sıkıca kapalı olarak saklayınız.

İÇERİK:
Lavanta hidrosol(Lavandula angustifolia flower water), Limonotu uçucu yağı (Cymbopogon Citratus leaf oil), Lavanta uçucu yağı (Lavandula angustifolia herb oil),Nane uçucu yağı (Mentha piperita oil), Çay Ağacı uçucu yağı (Melaleuca alternifolia leaf oil), Sedir uçucu yağı (Cedrus atlantica wood oil), E Vitamini( Tocopherol).

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Halare Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir. Halare Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir.
Paraben, sülfat, SLES, SLS, sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez.
Doğa ve hayvan dostudur, vegan kullanımına uygundur.

Müşteri Yorumları
 1. Puan
  100%
  doğal sivrisinek kovucu
  doğal bitki suları ve yağlarla hazırlanmış sivrisinek kovucu spreyler, sivrisineklerden korunurken doğal ve çevre dostu bir yaklaşımı tercih edenler için harika bir seçenektir.Güvenle heryere taşıyabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir ürün. şiddetle tavsiye edilir.

  Tarafından incelenen

  Yayınlanan

Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Daha Fazla Bilgi
Marka Halare
Barkod 8684232100442
Ürün Kodu Doğal Sinek Kovucu Sprey 100 ml
Yeni Mesaj
halare
Sending ...
Back to Top