Çiçek Balı 300 G Kars

Doğal Kars Çiçek Balı

Kafkas arılarının yöredeki mera ve yaylalarda doğal olarak yetişen, yaklaşık 1700 tür bitkinin yaşadığı zengin florada uçarak topladığı polen ve çiçek özleri Kars Çiçek Balı’na çiçeksi lezzetini kazandırıyor.

Dünyadaki 4 önemli arı ırkından biri olan Kafkas arıları uzun dilleri sayesinde tüplü çiçeklerin nektarını daha derinden alması Kars Çiçek Balı’na farklı bir lezzet katıyor. Yazın şeffaf, havalar soğuyunca kristalize bir hal alır. Bilinenin aksine kristalleşme, Kafkas arılarının ürettiği balın aranan bir özelliğidir ve doğallığının göstergesidir. Kristalleşen bal kremamsı bir görünüm kazanarak aynı lezzeti farklı bir dokuda sunar.

Tarımsal amaçlı ilaçlama ve kimyasal gübrelemenin yapılmadığı, temiz kalmış bu bölgeden elde edilen bal kaliteli, saf ve doğaldır. Kars Çiçek Balı’nın “gerçek lezzetine davetlisiniz.

Kars Çiçek Balı;

* B1, B2, B3, B5, B6 ve C vitaminleri içerir.
* Demir, kalsiyum, fosfat, sodyum, klorür, potasyum, magnezyum mineralleri içerir.

* Sağlıklı, doğal ve katkısızdır.


Tüm ürünlerimizi; Türkiye’nin EN HAS, EN YÖRESEL bölgelerinden tedarik ettiğimiz  doğal, sağlıklı, organik, katkısız ve koruyucusuz üretim yapan üreticilerimizden alıp Toprak Doğal farkıyla size sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 24-ytpm_014
Barkod 8681078703134
Marka Toprak Dogal
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
tshdogal
Sending ...
Back to Top