BYBY Natural Body Oil - 100 ml

BYBY Doğal At Kılı Fırça

Lenfatik drenaja destek olur. Cilt ve cilt altındaki dokuları uyararak şekillenmeye, sıkılaşmaya, ince kırışıkların azaltılmasına ve daha parlak bir cilt elde etmeye yardımcı olur. Cildi nazikçe ölü derilerden arındırır ve cildin yenilenme sürecinin destekler.

 

BYBY Sculptue Anti-Selülit Sıkılaştırıcı Konsantre Bakım Yağı 

CENTELLA ASIATICA kolajen üretimini desteklerken, ALG doğal detoksifikasyon sağlayarak, yağ ve toksinlerin ciltten atılmasını destekleyecek ! ACAI BERRY aktifleri cilt tonunu dengelemeye, nemlendirmeye, canlandırmaya yardım ederken , serbest radikallerin sebep olabileceği hasarlara karşı korumayı hedefleyecek.

18 Etkili bitkisel yağdan oluşan bu aromatik karışım , cilde nem , ışıltı katarken sıkı ve selülitsiz bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak.

 

BYBY Natural Body Oil 

Anti-aging

Anti-oksidan

Nemlendirici

Çatlak Karşıtı Bakım Yağı

 

BYBY Natural Body Oil, içeriğindeki özenle formüle edilmiş 17 etkili yağ sayesinde göz çevresi hariç tüm vücut için kullanılabilir. Hem besleyici, hem de cildinizi yenileyici ve onarıcı etki sağlamaya yardımcı olur. Cildinizi yatıştırıp, rahatlatır.  BYBY Natural Body Oil cildinizi nemlendirirken bakım yapmanızı sağlar. 

Tırnak etlerinizi yumuşatmada ve saç uçlarını onarmada da uygulayacağınız 2-3 damla BYBY Natural Body Oil size tek ürünle tüm vücudunuza bakım yapma imkanı sunar. 

Daha Fazla Bilgi
İndirimli Ürünler Hayır
Marka ByBy Cosmetic
Ürün Kodu BYBY Natural Body Oil - 100 ml
Barkod B-001
Yorum Yazın
Sadece kayıtlı kullanıcılar değerlendirme/yorum yazabilir. Lütfen, giriş yapın veya Hesap Açın
Yeni Mesaj
bybycosmetic
Sending ...
Back to Top