Yenidoğan

Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 172'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla
Filitre
Filitre
Listeleme Şekli Izgara Liste

Ürünler 172'ün 1-40'si

Sayfa
sayfa başı
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Tam dokuz ay boyunca merakla ve heyecanla beklediğiniz bebeğinizi kucağınıza alacağınız an telaş yapmanız çok normaldir. Endişelerinizden tamamen kurtulamasanız da birtakım önlemlerle durumu kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Bu önlemlerden biri de yenidoğan ihtiyaçlarını doğum öncesinde gidermektir. Özellikle hamileliğin son aylarında bebeğin doğum sonrasında ihtiyaç duyacağı tüm eşyaları almak ebeveynlere de rahat bir deneyim sunar. 

 

Hiçbir eşyanın eksik kalmaması adına bir yenidoğan ihtiyaç listesi hazırlayabilirsiniz. Bu ihtiyaç listesinde bebeğinizin doğduğu andan itibaren aylarca kullanacağı her türlü eşya bulunmalıdır. Eşyaların bebeğinizin ihtiyacını karşıladığı kadar onun nazik tenine de dost olması önem arz eder. Yenidoğan ihtiyaç listesi için BonaLiva’da bulunan markaları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yenidoğan İhtiyaçları Nelerdir?

Yenidoğan ihtiyaçlarını doğum öncesinde karşılamak ebeveynlerin telaşını yüksek oranda azaltır. Hiçbir eksiğin kalmaması için yenidoğan ihtiyaç listesi yapmanız gerekir. Bu listede şunlar yer alabilir:

 

  • İç/dış giyim, 
  • Aksesuar, 
  • Zıbın, 
  • Hastane çıkış seti, 
  • Sling, 
  • Sofra, 
  • Mama önlüğü ve bakım örtüsü. 

 

Tüm bu ürünlerin bebeğinizin cildine dost olması da oldukça önemlidir. Organik ve pamuk kumaşlardan imal edilen ürünlerle hem bebeğinizin ihtiyacını karşılarsınız hem de onun huzurlu olmasını sağlarsınız. Yenidoğan ihtiyaçlarını karşılamak için en doğru ürünleri BonaLiva’nın bünyesinde bulabilirsiniz. BonaLiva’da bulunan markalar, bebeğiniz için sağlıklı ve konforlu ürünleri beğeninize sunar.

 

Ekolojik ürünleriyle öne çıkan Organic Era markasını giyim için tercih edebilirsiniz. Ayrıca Organic Era, dış giyim için beğeninize sunduğu ürünlerle de dikkat çeker. Little Yucca markasını da dış giyim ürünleri için tercih edebilirsiniz. BonaLiva’nın giyim kategorisinde karşınıza çıkan markalardan biri de Ecotton’dur. Ecotton aynı zamanda hastane çıkış setleriyle ve zıbınlarıyla da kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. İlays Beauty ve Pure Project, hastane çıkış setlerinde tercih edilen diğer markalardır. 

 

Bebek ve çocuk sofra kategorisi için; Milk and Moo, Milly&Molly, Soultribe, Soop gibi markaları tercih edebilirsiniz. Bebek bakım örtüsünde ise; Casadora Baby, Milk and Moo, Soultribe, İlays Beauty markaları adından söz ettirir. Mama önlüğü ve aksesuar ihtiyaçlarınızda hem Milly&Molly hem de Soultribe’ı tercih edebilirsiniz. Sling için tercihiniz ise İlays Beauty’den yana olabilir.

Yenidoğan Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

BonaLiva’nın bünyesinde yer alan markalar, sahip olduğu özelliklerle piyasada farkını ortaya koyar. Markaların ayırt edici özellikleri, beğeninize sunulan ürünlerin içeriklerinde saklıdır. BonaLiva’daki markaların hemen hemen hepsi yenidoğan ürünlerinde vegan ve Cruelty-Free alternatifler sunar. Yenidoğan ürün özelliklerinin neden bu kadar önemli olduğunu anlamak için öncelikle söz konusu kavramların ne anlama geldiğini bilmek gerekir. İçeriğinde kesin olarak hayvansal hiçbir bileşen bulundurmayan ürünlere vegan özellikli denir. Vegan özelliğe sahip ürünler tamamen bitkisel kaynaklıdır. Bilinçli tüketici kimliğiyle alışveriş yapan herkesin dikkat ettiği bir özellik olan veganlık, Cruelty-Free ile oldukça benzerdir. 

 

Cruelty-Free kavramı, ürünün imalatından elinize ulaşıncaya kadarki her sürecinde hayvanlara saygılı olunduğu anlamı taşır. Yani Cruelty-Free ürünlerin hiçbirinde herhangi bir hayvan denek olarak kullanılmamıştır. Hayvanlara zulmedilmediği için bu tarz ürünleri gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz. Bir ürünün Cruelty-Free olduğunu ambalajın üzerinde yer alan tavşan logosundan anlamanız mümkündür. Tavşan logosu haricinde bazı ürünlerin ambalajlarında direkt olarak “Cruelty-Free” yazar. Doğaya ve hayvanların yaşama haklarına saygı duymanın öneminin giderek anlaşıldığı günümüzde bu akıma destek veren markaların ürünlerini kullanarak değişimin bir parçası olabilirsiniz.

 

BonaLiva’da bulunan markalardan biri olan Lindos hem vegan hem de Cruelty-Free özelliklere sahip ürünüyle dikkat çeker. Lindos’un ebeveynlerin beğenisine sunduğu kokusuz çamaşır sabunu, vegan formülüyle bebeğinizin cildine olduğu kadar hayvanlara ve doğaya da dosttur. Siz de bilinçli şekilde alışveriş yapmak ve doğal yaşama duyduğunuz saygıyı göstermek için yenidoğan ihtiyaç listesinde vegan ve Cruelty-Free özellikli ürünlere yer verebilirsiniz.

Back to Top